Giften inzamelen
Is uw vereniging of organisatie actief in België, Europa en/of internationaal?
Zoekt ze een efficiënte manier om giften in te zamelen om een of meer projecten van algemeen nut te realiseren?
In functie van de behoeften en van het profiel van uw organisatie werken wij samen met u een oplossing op maat uit om uw fondsenwerving bij uw sympathisanten in België, Europa en/of elders in de wereld te faciliteren. Uw project krijgt meer zichtbaarheid en uw schenkers genieten fiscale voordelen.
Welke formule om giften in te zamelen?
Ontdek hier enkele van onze formules om giften in te zamelen.
Wij staan ter beschikking om ze aan te passen aan uw behoeften en wensen.
Organisatie in België
Er zijn verschillende formules om giften in te zamelen in België:
- projectrekening
- culturele mecenaatsrekening voor musea
- culturele mecenaatsrekening voor de podiumkunsten
- solidariteitsrekening voor scholen.
Wist u dat met een Fonds ‘Vrienden van’, ook een groep filantropen uw organisatie op een structurele manier kan steunen?
Dankzij ons internationale netwerk kan uw organisatie giften ontvangen uit het buitenland (Europa, Verenigde Staten, Canada, Azië…).
Organisatie in Europa en/of internationaal
Dankzij ons uitgebreide internationale netwerk kan uw organisatie vlot giften inzamelen in Europa en elders in de wereld (Verenigde Staten, Canada, Azië…).
Via Transnational Giving Europe, KBFUS en KBF CANADA, kan een organisatie gevestigd in Europa giften inzamelen bij Europese, Amerikaanse en Canadese schenkers.
Via het European Friends Fund, kan een organisatie van buiten de EU giften inzamelen bij Europese schenkers.
Verhalen
Engagement dat inspireert!

Kosmotive: de gezondheid van meisjes en vrouwen in Rwanda verbeteren
Gezond Leven
”KosmoPads, dat is weigeren te aanvaarden dat je niet naar school of naar het werk kan omdat je ongesteld bent.’’

Oude glorie van Beiroet in ere herstellen
Cultuursites
“Onze missie is niet om iets herop te bouwen en dan weer te vertrekken. We willen onze kennis op een structurele manier doorgeven, zodat restauratie duurzaam wordt.”

Geen idee is zot genoeg
Ouderen
“Het leven dat jullie me gegeven hebben, daar ben ik jullie zo dankbaar voor.”